POLECAMY
Do jutra w ramach akcji "Dbajmy o zdrowie i ochronę środowiska", sieć aptek Cefarmu przyjmuje przeterminowane leki do specjalnych pojemników. Wszyscy chętni mogą pozbyć się starych zapasów niepotrzebnych lekarstw.
-Zainteresowanie akcją jest bardzo duże, a mieszkańcy miasta - dobrze wyedukowani. Wiele osób wie, że starych lekarstw nie można wyrzucać na śmietnik, gdyż stanowią zagrożenie dla ludzi i zanieczyszczają przyrodę - powiedziała Joanna Zamieńko - Roman, mgr farmacji. Lekarstwa nie zdatne do użycia można przynosić przez cały rok m.in. do apteki na Lipowej.
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Kultura i Rozrywka 08:27
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji