Psychoterapeuta Białystok - Pracownia Integra

dodane dnia: 2019-11-22 przez: Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji INTEGRA mgr Barbara Żukowska, K. Dallemura-Grześ, W. Kujawa-Brzezińska s.c.
Termin promocji: 2019-11-22 - 2039-11-22
Psychoterapia jest zespołem metod ukierunkowanych na leczenie problemów w sferze ludzkiej psychiki, opierających się na bezpośrednim werbalnym kontakcie terapeuty – wyspecjalizowanego psychologa lub psychiatry – z Pacjentem. W białostockiej Pracowni Integra jest ona częścią kompleksowego modelu terapii zaburzeń natury psychicznej. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://pracowniaintegra.pl/psychoterapeuta/

Psychoterapia dobrana do problemów Pacjenta

Zależnie od diagnozy i nasilenia objawów, w psychoterapii stosuje się różne podejścia, wśród których wymienić należy terapię: systemową, psychodynamiczną, poznawczo-behawioralną, humanistyczną, Gestalt, skoncentrowaną na rozwiązaniach. Zapewniają one szeroki wachlarz narzędzi terapeutycznych, dzięki którym terapia dobierana jest indywidualnie tak, by pozwalała rozwiązywać problemy Pacjenta poprzez redukcję objawów czy negatywnych stanów emocjonalnych. Psychoterapia może być łączona – i w niektórych przypadkach powinna – z farmakoterapią prowadzoną przez lekarza psychiatrę.

Dobry psychoterapeuta w Białymstoku

Pracownia Integra od piętnastu lat niesie pomoc w zakresie psychoterapii. To jedyne miejsce w Białymstoku, w którym uzyskasz tak zróżnicowane wsparcie. Nasi psychoterapeuci z oddaniem towarzyszą Pacjentom w podróży w głąb siebie, kiedy zmagają się z depresją, nerwicami, stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, a także w trudnych emocjonalnie sytuacjach, jak żałoba, choroba, niepowodzenia w relacjach interpersonalnych. Psychoterapia pełni nie tylko funkcję leczniczą, ale także wspierającą – dzięki niej Pacjenci uczą się wykorzystywać swój naturalny potencjał.

Skonsultuj swoje problemy

Psychoterapia obejmuje na ogół cykl spotkań, które odbywają się w sesjach indywidualnych lub grupowych, zależnie od potrzeb Pacjenta i typu terapii. Odbywają się one w komfortowych warunkach, w empatycznej atmosferze sprzyjającej procesowi odzyskiwania równowagi psychicznej.
Zapraszamy – nie są Państwo sami ze swoimi problemami.

1287 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39