Regeneracja lakieru – przywróć blask swojemu autu

dodane dnia: 2017-09-29 przez: P.P.H. Spectrum. Sp. z o.o. Autoryzowany dealer Forda
Termin promocji: 2017-09-29 - 2037-09-29
Chcesz odświeżyć swój samochód i sprawić, by wyglądał jak nowy? Przyjdź do Autoblacharni, gdzie zajmujemy się profesjonalną regeneracją lakieru. Usuwamy zarysowania, niwelujemy działanie promieni UV oraz przywracamy pierwotną głębię koloru karoserii.

Korzyści z regeneracji lakieru

Renowacja lakieru jest doskonałym rozwiązaniem, gdy chcesz uniknąć kosztów związanych z malowaniem całej karoserii. Dzięki regeneracji lakieru w naszym warsztacie pozbędziesz się:

• rys,
• obić,
• odprysków lakieru,
• wżerów.

Ponadto, regeneracja lakieru umożliwia:

• usunięcie utlenionych warstw lakieru,
• zniwelowanie hologramów i smug po polerowaniu,
• korektę wcześniejszych napraw lakierniczych,
• nabłyszczanie karoserii.

Regeneracja lakieru nie tylko wpływa na walory estetyczne samochodu, ale podnosi również jego wartość rynkową.
Więcej o regeneracji lakieru na naszej stronie:

www.autoblacharnia.com.pl/lakiernictwo-samochodowe/regeneracja-lakieru

Regeneracja lakieru – dla kogo?

Z regeneracji lakieru chętnie korzystają właściciele samochodów zabytkowych oraz osoby chcące zwiększyć chcące zwiększyć szanse na sprzedaż samochodu. Stan powłoki lakierniczej zdradza, czy właściciel należycie dbał o auto. Wartość samochodu na rynku może wzrosnąć nawet o kilka tysięcy złotych przy fachowo odświeżonym lakierze, więc jest to niewątpliwie opłacalna inwestycja.

Jak długo trwa regeneracja lakieru?

Ciężko jest jednoznacznie określić ile czasu potrwa regeneracja lakieru. Wszystko zależy od stopnia zniszczenia powłoki lakierniczej oraz jej grubości. Współcześnie produkowane samochody mają o wiele cieńszą warstwę lakieru niż starsze modele, toteż regeneracja może się w ich przypadku wydłużyć.

Do fachowej regeneracji lakieru potrzebna jest duża wiedza i odpowiednie narzędzia pracy, takie jak materiały ścierne i maszyny. Nie obejdzie się również bez umiejętności praktycznych i zaangażowania lakiernika. Pracownicy naszego warsztatu posiadają wszystkie te cechy i chętnie je wykorzystają w pracy nad Twoim samochodem! Nie ryzykuj – wybierz sprawdzony warsztat: www.autoblacharnia.com.pl

911 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39