POLECAMY
Na koncert w klubie Fama złożą się najpiękniejsze światowe bossa novy w niezwykłych aranżacjach - na gitarę i dwa głosy. Wystąpią Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia.
Duet Grażyny i Paulinho to spotkanie dwóch bliskich sobie światów muzycznych. Dzięki wieloletniej współpracy artystów przy różnorodnych artystycznie projektach udało im się wypracować wspólny i niezwykle oryginalny język muzyczny.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Nauka 11:30
Aktualności 11:24
Aktualności 10:19
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji