Świąteczne spotkanie Geek Girls Carrots

dodane dnia: 2013-12-12 przez: dorotaj
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2013-12-17
Zapraszamy na wyjątkowe, świąteczne spotkanie społeczności Geek Girls Carrots. Mowa będzie o wykorzystaniu internetu w działaniach edukacyjnych.

W planie spotkanie z dwoma niezwykłymi kobietami z dużym dorobkiem i sukcesami na koncie. Obie prelegentki związane są z działaniami edukacyjnymi w internecie, na co dzień czyniąc świat odrobinę lepszym. Katarzyna Romaniuk w Nikon Polska odpowiada za projekty edukacyjne online, skupiające tysiące pasjonatów fotografii. Agnieszka Lewandowska zarządza Startup School oraz rozkręca inicjatywę Koduj Dla Polski, promującą zaangażowanie deweloperów w działania na rzecz lokalnych społeczności.

Agenda:
- 18:00 - Powitanie – Kasia Stempniak, organizatorka GGC Białystok
- 18:10 - „Marketing, edukacja i internet. Moja przygoda z Nikonem.” Katarzyna Romaniuk, Nikon Polska
- 18:40 - „Nowe technologie w słusznej sprawie, czyli dlaczego warto tworzyć wartościowe produkty i usługi na przykładzie Koduj dla Polski i Startup School” - Agnieszka Lewandowska, Startup School i Koduj Dla Polski
- 19:10 - Pitches – 1-minutowe prezentacje projektów uczestników spotkania
- 19:20 - Mikołaj! A w worku z prezentami: bestsellery od Wydawnictwa Insignis, podręczniki fotografii od Nikon Polska, geekowskie gadżety od Brick Craft
- 19:30 - Networking/Afterparty


Świąteczno-karotkową słodką niespodziankę na spotkanie przygotuje Walentyn Pankiewicz, autor bloga kulinarnego Twardy Szparag.

Prelegentki:

Katarzyna Romaniuk – Senior Project Manager w firmie Nikon Polska. Ukończyła Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej oraz Szkołę Strategii Marki przy SAR (Stowarzyszenie Agencji Reklamowych). Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem w strukturach dużych firm międzynarodowych. Współpracowała z wieloma agencjami reklamowymi, interaktywnymi, PR, eventowymi. W SCA Hygiene Products była Product Managerem marki Libresse, w koncernie Kodak pełniła funkcje Marketing Managera. Od roku 2003 jest związana z firmą Nikon, gdzie przez sześć lat pracowała jako Marketing Manager, a obecnie odpowiada za projekty edukacyjne Nikona: Akademię Nikona i portal Szeroki Kadr. Kampanię zrealizowane dla Nikona przyniosły w roku 2005 nagrodę „Kreatura” oraz „EFFI”.

Agnieszka Lewandowska - Prezes Zarządu Fundacji Startup School. Z wykształcenia pedagog, zawodowo project manager, na co dzień człowiek-orkiestra. Od 2009 roku swoje umiejętności łączy kierując Startup School, gdzie zajmuje się koordynacją projektów oraz współpracą z zespołami. Kapitan warszawskiej brygady „Koduj dla Polski”.Geek Girls Carrots - o co chodzi?
Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność kobiet kochających nowe technologie. Tworzą ją programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, blogerki, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM, a także studentki kierunków związanych z IT – ale nie tylko!
Misją GGC jest promowanie pozytywnych wzorców kobiet, które odnoszą sukcesy w branży IT. Odbywające się co miesiąc spotkania są okazją, aby porozmawiać, opowiedzieć o swoich projektach, wymienić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami. GGC organizuje także szkolenia i warsztaty, a reprezentantki społeczności uczestniczą w konferencjach i spotkaniach branży.
Idea Geek Girls Carrots, zainicjowana przez Kamilę Sidor w Warszawie w 2011 r., zainspirowała dziewczyny w całej Polsce. Obecnie spotkania odbywają się już w 14 polskich miastach.
Więcej o Geek Girls Carrots na geekgirlscarrots.pl

Godzina: 18.00

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji na https://ggcxmas2013.evenea.pl

Miejsce: Cafe Kajar w Operze i Filharmonii Podlskiej
1214 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39