Trenujemy i pomagamy - aktywne wieczorki dla kobiet z charytatywnym akcentem w tle

2018.03.01 12:49
Panie, które chcą poprawić swoją formę i jednocześnie pomóc chorym dzieciom, mogą wziąć udział w specjalnych wieczorkach dla kobiet. To również szansa na poznanie wielu zdrowotnych i urodowych nowinek oraz ciekawostek.
Trenujemy i pomagamy - aktywne wieczorki dla kobiet z charytatywnym akcentem w tle
Fot: Materiały prasowe

Spotkanie dla wszystkich chętnych pań

W piątek (2.03) Mrs. Sporty zaprasza na wieczorek dla kobiet. Takie wydarzenie będzie się odbywało raz w miesiącu. Panie, które wezmą w nim udział, będą mogły nie tylko poćwiczyć i dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, ale także pomóc małym podopiecznym Domowego Hospicjum dla Dzieci Fundacji "Pomóż Im".

- Przy wejściu ustawimy specjalną, fundacyjną puszkę, do której każda z uczestniczek spotkania będzie mogła wrzucić swój datek, ale nie mniej niż 10 zł. Po zakończeniu wydarzenia puszka z wpłatami zostanie przekazana do Fundacji. I tak już będzie co miesiąc - mówi Katarzyna Sadowska, właścicielka białostockiego klubu. - Mrs. Sporty będzie miała satysfakcję z tego, że dokładamy cegiełkę, do tej wielkiej roboty, jaką wykonuje Fundacja. Nikt, kto kiedykolwiek spotkał maluchy z hospicjum i ich niebywale dzielnych rodziców i opiekunów, nie może pozostać obojętny. 10 zł to tak niewiele, kiedy paczka pieluch kosztuje ok. 30 zł, nie mówiąc już o innych rzeczach i specjalistycznych urządzeniach, potrzebnych do opieki nad chorymi dziećmi - dodaje.

Specjaliści opowiedzą, jak radzić sobie z bólem pleców

Tematem przewodnim najbliższego wieczorku będą "Zdrowe plecy". W spotkaniu wezmą udział fizjoterapeuci, którzy opowiedzą uczestniczkom, skąd bierze się ból pleców i jak mu zaradzić. Pokażą, jaka jest prawidłowa postawa ciała i jak eliminować złe nawyki. Nauczą również kilku prostych ćwiczeń, które przyniosą nam ulgę, gdy pojawi się ból. Impreza zakończy się treningiem poprawiającym kondycję pleców.

Wieczorek jest też szansą na nawiązanie nowych znajomości i okazją do miłego spędzenia czasu. Uczestniczki chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Teraz jednocześnie będą mogły pomóc dzieciom.

- Serdecznie zapraszam na piątkowy wieczorek wszystkie zainteresowane kobiety - zachęca Sadowska. - Im będzie nas więcej, tym także nasza pomoc będzie bardziej okazała - dodaje.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1406 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39