Urządzanie ogrodów Białystok - ACER Ogrody

dodane dnia: 2021-12-17 przez: ACER Konrad Wójcik
Termin promocji: 2021-12-17 - 2031-12-17
Dobre zaprojektowanie ogrodu wymaga wiele wysiłku. Trzeba wszystko przemyśleć, wybrać najlepsze rozwiązania, dobrać odpowiednie rośliny. Warto też się zastanowić, jakie funkcje ma spełniać urządzana przestrzeń. Kolejnym krokiem są prace związanie z urządzaniem ogrodów i… można się cieszyć wypoczynkiem na łonie natury? Oczywiście, ale pamiętając o codziennej pielęgnacji roślin.

Od projektu do pielęgnacji. Urządzanie ogrodów to nasza specjalność

Tymi wszystkimi pracami właściciel posesji nie musi zajmować się samodzielnie. Coraz częściej wybieranym rozwiązaniem jest powierzenie ich specjalistom. Co ważne, to nie tylko wygoda, ale również pewność, że teren wokół domu zostanie urządzony zgodnie ze sztuką urządzania ogrodów, a następnie w taki właśnie sposób pielęgnowany.

Nasze usługi to:

• Projektowanie. Każdy projekt tworzymy w oparciu o oczekiwania Klienta i możliwości, jakie daje teren. Każda koncepcja jest dokładnie omawiana z przyszłymi użytkownikami. Planujemy m.in. rozmieszczenie ścieżek, rabatek, małej architektury, wybieramy poszczególne rośliny i inne materiały wykorzystywane przy aranżacji. Na życzenie możemy również zaplanować nas przykład oczko wodne czy system automatycznego nawodnienia. W zależności od wybranej opcji usługi przygotowujemy wizualizację 3D.
• Zakładanie ogrodu. To wszystkie prace ziemne (układanie nawierzchni, formowanie ścieżek, zakładanie systemów nawodnienia), budowlane (związane z małą architekturą lub ogrodzeniem) oraz nasadzenia.
• Pielęgnacja. Oferujemy między innymi cięcia pielęgnacyjne, formujące, nawożenie, koszenie trawników.
• Nawadnianie. W ramach tej usługi projektujemy oraz instalujemy systemy zautomatyzowanego nawadniania roślin.
• Zakładanie trawników. Kompleksowo zakładamy i dbamy o trawniki – zarówno te tradycyjne, wysiewane, jak i układane z rolki.
• Sprzedaż roślin. W naszym sklepie z roślinami oferujemy bogaty wybór dobrej jakości kwiatów, bylin oraz krzewów.

Jesteśmy zespołem specjalistów od zagospodarowywania terenów zielonych: projektantami i architektami zieleni oraz ogrodnikami. Zajmujemy się pracami związanymi z zakładaniem, a także urządzaniem ogrodu oraz późniejszą jego pielęgnacją.

Obejrzyj nasze dotychczasowe realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Na stronie internetowej www.acerogrody.pl prezentujemy też zdjęcia oraz projekty naszych dotychczasowych realizacji. Zachęcamy do ich obejrzenia – mogą stać się dobrą inspiracją.

1047 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39