Zakładanie ogrodów Białystok - ACER Ogrody

dodane dnia: 2021-12-22 przez: ACER Konrad Wójcik
Termin promocji: 2021-12-22 - 2031-12-22
Chcesz mieć piękną posesję pełną kwitnących roślin, a nie wiesz, na czym polega zakładanie ogrodów? Albo nie masz czasu, potrzebnego sprzętu? Zapraszamy do współpracy z zespołem architektów zieleni, ogrodników i specjalistów od ogrodniczych prac budowlanych z Acer Ogrody w Białymstoku. Mamy wiedzę, umiejętności oraz urządzenia, które pozwolą nam profesjonalnie i kompleksowo zająć się wszystkimi pracami, niezbędnymi, by Twoja posesja przemieniła się w dobrze zaprojektowane, atrakcyjne i komfortowe miejsce.

Sprawdź, jak działamy. Zakładanie ogrodów to nasza specjalność

Ty decydujesz, w jakim zakresie chcesz z nami współpracować. Możesz powierzyć nam kompleksowe zakładanie ogrodów lub wybrać tylko niektóre pozycje z naszej oferty. Proponujemy:

Projektowanie – nasi architekci zieleni wspólnie z inwestorem ustalą ogólne założenia oraz wszystkie szczegóły zagospodarowania danego miejsca: od układu rabatek, poprzez małą architekturę i rodzaj nawierzchni, po gatunki roślin oraz system nawodnienia lub oświetlenia.
Prace ziemne – w zależności od potrzeb dowieziemy lub wywieziemy ziemię z posesji, wyrównamy i oczyścimy teren z pozostałości budowlanych, wykonamy potrzebne wykopy.
Prace drogowe – ułożymy nawierzchnie, wytyczymy podjazdy, ścieżki, chodniki i parkingi między innymi z kostki brukowej, kamienia naturalnego lub granitu.
Prace budowlane – zbudujemy taras, murek, schody, ogrodzenie. Zajmiemy się wykonaniem małej architektury, na przykład ławek, altan lub pergoli. Założymy też oczko wodne, skalniak oraz system nawadniania. Podejmiemy się również zagospodarowania przestrzeni na dachach, balkonach i tarasach.
Prace ogrodnicze – posiejemy lub zasadzimy zaplanowane w projekcie rośliny: drzewa, krzewy, byliny, rośliny jednoroczne oraz pnącza. Jeśli będziesz zainteresowany, podejmiemy się również późniejszego systematycznego dbania o nie.

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli firm, developerów oraz instytucje miejskie. Mamy doświadczenie w zakładaniu ogrodów różnej wielkości: zarówno małych przydomowych, jak i większych, na przykład wokół siedziby przedsiębiorstwa czy w części wspólnej podwórka apartamentowca.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli chcesz obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje, zapraszamy do galerii na stronie internetowej. Tam przedstawiamy fotografie ogrodów naszego autorstwa oraz wykonane przez nas projekty.

646 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39