POLECAMY
Pacjenci z padaczką będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań, takich jak analiza składu ciała czy sposobu żywienia.
Osoby cierpiące na padaczkę, które zgłoszą się do przychodni NZOZ Kendron w Białymstoku przy ul. Marjańskiego 3/201, skorzystają z darmowych badań. Zainteresowani mogą liczyć na analizę składu ciała (masa tkanki tłuszczowej i mięśniowej, tłuszcz wisceralny). Oznaczony będzie też profil lipidowy (cholesterol całkowity, cholesterol LDL i HDL oraz trójglicerydy) oraz przeprowadzona zostanie analiza sposobu żywienia z profesjonalną poradą dietetyka. Pacjenci z padaczką, którzy chcą umówić się na badania, powinny zadzwonić pod numer 518 662 623 w godz. 9.00-18.00 (od poniedziałku do piątku). Wszystko odbędzie się pod patronatem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl
Aktualności 11:00
Nauka 10:29
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji