POLECAMY
Ruszyła rekrutacja do unijnego projektu pn. "Akademia IT". Mogą wziąć w nim udział pracownicy podlaskich przedsiębiorstw.
W ramach projektu odbędzie się 5 różnych szkoleń z zakresu technik informatycznych, dokładniej: oprogramowanie Solid Works, Sieci Komputerowe, Linux Serwer, SQL Serwer oraz Windows Serwer. Mogą wziąć w nich udział osoby zatrudnione i zamieszkujące na terenie województwa podlaskiego. Ze względu na zaawansowany charakter kursów uczestnicy powinni również posiadać co najmniej średnie wykształcenie oraz znać podstawowe zagadnienia z zakresu tematyki wybranych szkoleń. Zajęcia będą prowadzone przez uprawnionych instruktorów. Uczestnik, który ukończy szkolenie, będzie mógł przystąpić do zewnętrznego egzaminu certyfikacyjnego: Solidworks, Cisco, LPI lub Microsoft. Udział w szkoleniu oraz egzaminie jest bezpłatny. Pracodawcy, którzy chcieliby zgłosić do projektu swoich pracowników, mogą pisać na adres: odk@bialystok.enot.pl.
Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji