Mona Lisa Tattoo Fashion Show po raz pierwszy w Białymstoku

2016.10.01 12:30
Pokaz mody, najnowsze kolekcje, trendy w świecie tatuażu, porady ekspertów i konkursy z nagrodami - to wszystko w ramach pierwszego Mona Lisa Tattoo Fashion Show w Alfa Centrum.
Mona Lisa Tattoo Fashion Show po raz pierwszy w Białymstoku
Fot: pixabay.com

W niedzielę (2.10) w godz. 13.00-17.00 w Alfa Centrum odbędzie się pierwsze tego typu wydarzenie - Mona Lisa Tattoo Fashion Show - które połączy dwie dziedziny sztuki, czyli modę i tatuaż.

Modelki zaprezentują najnowsze kolekcje takich marek jak Pepe Jeans i Guess (dostępnych w butiku La Brea), Tchibo, New Balance oraz GAIA. Dopełnieniem każdej stylizacji mają być tatuaże.

O fryzury zadba salon Ralf&Jack Hair Spa, a o makijaż Perfumeria Douglas, przy której stanowiskach chętne kobiety będą mogły skorzystać z usług wizażystek.

Podczas wydarzenia eksperci udzielą porad w sprawie make-upu, stylizacji, jak też i tatuaży. Dodatkowo będzie możliwość zrobienia sobie tymczasowego tatuażu.

Na uczestników czekają też konkursy, w których do wygrania będą m.in. vouchery na tatuaże i bony na zakupy. Jednym z fundatorów nagród jest sieć gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w depilacji DepilConcept.

Pokaz odbędzie się na placu przy restauracji Sphinx w Alfa Centrum. Głównym organizatorem jest nowo otwarte studio tatuażu Mona Lisa Tattoo.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

Polecamy
Metkownica
Metkownicaul. Młynowa 76 lok. 5
15-405 Białystok
www.metkownica.pl

Więcej informacji
1651 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39