POLECAMY
Są jeszcze wolne miejsca dla zainteresowanych nowym kierunkiem studiów podyplomowych "Komunikacja społeczna i dziennikarstwo" na Politechnice Białostockiej. Nabór zostanie zamknięty 9 listopada.
Studia są idealną ofertą dla osób z wyższym wykształceniem, które wiążą swoją przyszłość z dziennikarstwem lub z działalnością rzecznika prasowego. Zajęcia będą się odbywać przez dwa semestry. Poprowadzą je wykładowcy z białostockich i warszawskich uczni wyższych, a także doświadczeni i znani podlascy dziennikarze. Oprócz poznawania tajników pracy dziennikarza prasowego, radiowego czy telewizyjnego, słuchacze będą mieć zajęcia z prawa autorskiego, marketingu w mediach czy psychologii społecznej. Szczegółowe informacje na stronie: http://www.ksid.pb.edu.pl/
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Kultura i Rozrywka 2026.06.26 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji