Pierwsze po przerwie koncerty w Zmianie Klimatu. Kolacja z Czesławem Mozilem

2020.06.23 08:04
Muzyczny Stand-up Czesława Mozila - jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów - to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu. Występ już w sobotę (27.06) w Zmianie Klimatu.
Pierwsze po przerwie koncerty w Zmianie Klimatu. Kolacja z Czesławem Mozilem
Fot: Zmiana Klimatu/FB

Kiedy na scenie pojawi się on, każda kolacja zmienia się w taką, podczas której wszystko się może zdarzyć. Czesław Mozil zaproponuje muzyczny stand-up - połączenie monodramu, stand-upu i koncertu.

Mozil widzi Polskę z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Prezentuje historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

To będzie przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole?

Kolacja z Czesławem Mozilem odbędzie się 27 czerwca - będą dwa występy. Pierwszy o godz. 18.00 (otwarcie drzwi o godz. 17.30), drugi o godz. 21.00 (otwarcie drzwi o godz. 20.30).

Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz spełnić wymogi GIS-u - będą to bardzo kameralne spotkania, dla maksymalnie 60 osób siedzących przy stolikach.

Zobacz też: Kolacja z Czesławem Mozilem

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1225 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39