POLECAMY
W pierwszy weekend po otwarciu kino Helios w Białymstoku odwiedziło prawie 5000 osób.
Najwięcej widzów obejrzało film taneczno-muzyczny "Step up - the streets" (1726). Dużym powodzeniem cieszyła się także polska produkcja "Lejdis" (983 widzów). Kino Helios to pierwszy białostocki multipleks. W sobotę i niedzielę na ośmiu ekranach i 92 seansach zostało pokazanych 11 filmów.
AG
24@bialystokonline.pl
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.24 18:10
Nauka 2026.06.24 16:00
Aktualności 2026.06.24 16:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji