POLECAMY
Białostocka "Śniadecja" otrzyma pieniądze na wyposażenie sal chorych i gabinetów lekarskich.
Zarząd Województwa pod przewodnictwem marszałka Jarosława Dworzańskiego postanowił we środę (11.09) przyznać dotację w wysokości ponad 527 tys. zł szpitalowi wojewódzkiemu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. Dotacja pochodzi z budżetu województwa. Zostanie wykorzystana na zakup wyposażenia do sal chorych i gabinetów lekarskich, a także sprzętu do pielęgnacji i rehabilitacji oraz aparatury medycznej. Na środowym posiedzeniu marszałkowie postanowili również przeznaczyć 8 tys. zł z budżetu województwa na dofinansowanie III Półmaratonu Augustowskiego.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Sport 2026.06.25 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 13:54
Zdrowie 2026.06.25 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji