Transport towarów - Bagiński Bus Białystok

dodane dnia: 2017-05-17 przez: Przewóz Osób Mikrobusem Bagiński Dariusz
Termin promocji: 2017-05-17 - 2027-05-17
Busy naszej firmy kursują regularnie na trasie Polska-Niemcy, obsługujemy też indywidualne kursy w kraju i za granicami. Przewozimy nie tylko pasażerów, ale też różne towary. Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie nadać przesyłkę z gwarancją dostarczenia, wybierz Bagiński Bus z Białegostoku.

Oto nasza oferta: https://baginskibus.pl/przewozy-do-niemiec/transport-towarow/

Transport towarów z Bagiński Bus – rzeczy małe i duże

W naszej standardowej ofercie transportowej znajduje się przewóz:
- przesyłek drobnowymiarowych – dokumenty, listy, przekazy pieniężne, paczki,
- towarów mało- i wielkogabarytowych – m.in. meble, RTV, AGD.

Jeśli potrzebujesz przewieźć większą ilość rzeczy, również możemy to dla Ciebie załatwić. Organizujemy transport towarów także indywidualnie, na specjalne zamówienie. Przestrzeń bagażowa naszych busów pozwoli Ci wygodnie zapakować wszystkie rzeczy, a nasi kierowcy pomogą bezpiecznie zamontować ładunek, abyś miał pewność, że towar nie ulegnie żadnym uszkodzeniom w transporcie.

Elastycznie – wymagania Klienta na I miejscu

Elastyczność to jedno z głównych haseł naszej firmy. Jeśli chcesz nadać paczkę do Niemiec lub do Polski, miejsce w naszym busie już czeka. Jeśli potrzebujesz pomocy w przeprowadzce, nasze auta również są do Twojej dyspozycji. Jeśli musisz przewieźć cokolwiek na bliższy lub dalszy dystans – także czekamy na Ciebie ze swoją ofertą.

Transport towarów w naszym wykonaniu to ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Wiemy, co robimy, i robimy to dobrze. Z naszego doświadczenia skorzystały już tysiące osób, a teraz i Ty możesz dołączyć do tego grona. Wystarczy się z nami skontaktować, by załatwić kwestię transportu szybko, tanio i bezpiecznie.

1259 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39