Usługi prawnicze dla firm i osób prywatnych – Kancelaria Wynimko Białystok

dodane dnia: 2017-04-20 przez: Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marek Krzysztof Wynimko
Termin promocji: 2017-04-20 - 2027-04-20
Rynek usług prawniczych podlega w dzisiejszych czasach dynamicznym zmianom. Wobec rosnącego zapotrzebowania na pomoc radców prawnych i adwokatów kancelarie prawnicze coraz częściej zaczęły specjalizować się w określonych dziedzinach prawa, skierowanych do konkretnych, ściśle określonych grup docelowych.

Więcej o ofercie naszych usług prawniczych na stronie https://wynimko.pl/adwokat/uslugi-prawnicze/

Usługi prawnicze w Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marka K. Wynimko

Nasza kancelaria radców prawnych i adwokatów skupia grono profesjonalistów, specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach, dzięki czemu możemy wyróżnić kilka gałęzi prawa, które stanowią ścisły zakres zainteresowań kancelarii:
- prawo podatkowe i celne,
- prawo karne skarbowe,
- prawo gospodarcze i spółek,
- prawo wekslowe,
- prawo administracyjne,
- prawo cywilne,
- prawo budowlane.

Taki pakiet specjalizacji pozwala nam przede wszystkim świadczyć kompleksowe usługi prawnicze dla biznesu. Celujemy zwłaszcza w obsłudze prawnej przedsiębiorców i spółek prawa handlowego.

Usługi prawnicze radców prawnych i adwokatów

Nie każdą usługę związaną z prawem można nazwać usługą prawniczą. Chcąc dokładnie zdefiniować jej zakres, należy odnieść się do Polskiej Klasyfikacji Działalności, która do działalności prawniczej zalicza takie czynności jak:
- reprezentacja przed sądami oraz pozostałymi organami,
- doradztwo prawne,
- udzielanie konsultacji prawnych,
- przygotowywanie dokumentacji o charakterze prawnym: regulaminy, statuty, umowy, dokumenty rejestrowe, pisma patentowe i dot. praw autorskich.

Pracownicy naszej kancelarii posiadają stosowne uprawnienia (radcy prawnego lub adwokata), co umożliwia świadczenie pełnego zakresu usług prawniczych, z zastępstwem procesowym włącznie. Dzięki temu możemy występować przed sądami jako pełnomocnicy procesowi.

Nowoczesne podejście do potrzeb Klientów

Dzisiejsi klienci poszukujący usług prawniczych posiadają większe oczekiwania niż kiedyś. Jest to spowodowane ciągłymi zmianami w prawie i jego rozbudową, a także większa aktywnością samych przedsiębiorców w różnych obszarach gospodarki.

Z powyższych względów strategia naszej kancelarii opiera się na elastycznym dopasowaniu do potrzeb i obsłudze kompleksowej, tak by korzystający z naszych usług przedsiębiorcy, spółki i osoby prywatne miały komfort pełnej i profesjonalnej obsługi.

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marka K. Wynimko w Białymstoku z należytym profesjonalizmem, powagą i w zgodzie z zasadą pomocy systemowej (całościowej) od lat już odpowiada na Państwa zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi prawnicze.

1382 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39