POLECAMY
Przed białostockim sądem rozpoczął się proces Łukasza D. Mężczyzna sprzedawał używane samochody, ale pieniądze trafiały do jego kieszeni. Sprawa dotyczy 14 aut.
Łukasz D. pracował w jednej z białostockich spółek, która zajmowała się sprzedażą samochodów. Podrabiał faktury, z których wynikało, że sprzedał auta, ale brakowało za nie pieniędzy. Środki trafiały natomiast na konta znajomych oskarżonego. Używane auta zakupili m.in. właściciele jednego z komisów w Dąbrowie Górniczej. Agnieszka i Grzegorz A. stracili 500 tys. zł, bo okazało się, że oni nie mają o niczym pojęcia. 32-latek przed sądem przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wyjaśniał, że ktoś inny mu kazał tak postępować. Nie wiadomo jednak kto, bo oskarżony nie chce tego ujawnić, obawiając się o własne bezpieczeństwo.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji