POLECAMY
10 października na całym świecie był obchodzony Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji Uniwersytet Medyczny w Białymstoku organizuje konferencję.
Celem spotkania jest przybliżenie społeczeństwu, lecz także środowisku medycznemu, problemów związanych ze zdrowie psychicznym. Podczas konferencji zostaną poruszone tematy współczesnych problemów psychiatrii w Polsce, aktualnej sytuacji podlaskiej psychiatrii, a także kwestia działań pozainstytucjonalne na rzecz chorych psychicznie. W konferencji weźmie udział konsultant krajowy - prof. Marek Jarema, przedstawiciele Szpitala Psychiatrycznego w Choroszczy, a także Wiceminister Zdrowia - Adam Fronczak. Początek konferencji o godz. 12 w Auli Magna Pałacu Branickich. Wstęp wolny.
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji