Sprzedaż maszyn budowlanych – Jamar

dodane dnia: 2016-02-01 przez: PHU Jamar Marek Jaroszuk
Termin promocji: 2016-02-01 - 2036-02-01
Świadcząc usługi budowlano-remontowe, rozwijając swój biznes, rozwijasz także flotę sprzętu. Ten najwyższej jakości znajdziesz w Jamarze.
Sprzedaż maszyn budowlanych jest podstawą działalności naszej firmy – podlaskiego lidera tej branży. Od wielu lat – obok usługi wynajmu – zajmujemy się także dystrybucją. Naszym Klientom oferujemy zarówno nowe, jak i używane maszyny budowlane.

Sprzedaż maszyn budowlanych – tylko z najlepszego źródła
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży jesteśmy w stanie sprostać wszystkim potrzebom naszych Klientów. To właśnie doświadczenie, sprawdzone kanały sprzedażowe, bezpośrednie kontakty u największych dystrybutorów, zarówno polskich, jak i zagranicznych pozwoliły nam przygotować dla naszych Klientów ofertę nieporównywalną do żadnej innej na rynku.

Jeżeli planujesz zakup maszyny do prac wysokościowych, maszyny do transportu materiałów czy też maszyn do prac ziemnych i drogowych – firma Jamar jest odpowiednim źródłem. Przekonaj się sam http://maszynyjamar.pl/sprzedaz-maszyn-budowlanych

Maszyny na budowę do kupienia w Jamarze
Sprawdzone, solidne, niezawodne – takie są maszyny z naszej oferty. Minikoparki gąsienicowe Wacker Neuson, podesty nożycowe elektryczne lub spalinowe Genie, JLG, koparko-ładowarki Cat, Jcb, a więc sprzęt najlepszych i renomowanych producentów, do zadań specjalnych i tych całkiem zwyczajnych.

Jeśli potrzebny, upatrzony sprzęt wydaje się niedostępny, niemożliwy do uzyskania od zagranicznego dystrybutora, prosimy o kontakt. Uruchomimy swoje kanały, by dostarczyć go do Twoich rąk.

Maszyny z Jamaru na Twojej budowie
Naszą ofertę cechuje bardzo szeroki zasób sprzętu – nieważne, czy szukasz nowego walca czy też lekko używanej, acz w pełni sprawnej i bardzo przystępnej cenowo minikoparki gąsienicowej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji – ulokowana w Gnieciukach, w okolicach Zabłudowa, firma Jamar jest pierwszym przystankiem wszystkich szukających sprawdzonego sprzętu. Co ważne, nie prowadzimy wyłącznie sprzedaży gotówkowej. Chętnie współpracujemy także z przedsiębiorcami zainteresowanymi leasingiem. Dodatkowo nasi stali kontrahenci, współpracownicy, partnerzy mogą liczą na bardzo atrakcyjne rabaty.

Razem pracujemy na sukces efektywniej. Doskonale znamy zalety maszyn, które sprzedajemy – poznaj i Ty.

1062 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39