Szkolenia UDT – po wymagane uprawnienia do Jamaru

dodane dnia: 2016-02-01 przez: PHU Jamar Marek Jaroszuk
Termin promocji: 2016-02-01 - 2036-02-01
By zdobyć uprawnienia do obsługi większości maszyn budowlanych, należy uzyskać certyfikat wydawany przez Urząd Dozoru Technicznego, będący gwarancją znajomości zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Posiadany certyfikat jest oficjalnym dowodem posiadanych kwalifikacji. Ponieważ nasze usługi w branży wynajmu, sprzedaży i serwisowania maszyn budowlanych są kompleksowe, organizujemy także kursy UDT przygotowujące do zdania państwowego egzaminu.

Szkolenia UDT – jakie dają uprawnienia
Dzięki zgromadzonej przez nas wiedzy oraz gronu współpracujących z nami fachowców jesteśmy w stanie przygotować personel Twojej firmy do uzyskania niezbędnych w codziennej pracy uprawnień.

Organizujemy spotkania szkoleniowe UDT:

1. kat. IP – dotyczące podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych lub przewoźnych,
2. kat. I WJO – na temat wózków jezdniowych podnośnikowych,
3. kat. II WJO – w zakresie wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych (wózki widłowe).

Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc Twoim pracownikom w uzyskaniu uprawnień UDT w zakresie przemieszczania kontenerów, a także obsługi żurawi.

Przebieg szkolenia UDT w Jamarze
Przygotowujemy szkolenie, którego potrzebują Twoi pracownicy – przekazujemy wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą obsługi wskazanej maszyny. Szkolenie kończy się państwowym egzaminem – pozytywne zaliczenie oznacza uzyskanie uprawnień wydawanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

W ramach szkolenia nasi specjaliści przekazują wiedzę w zakresie naprawy i konserwacji maszyn, odpowiedniego przygotowania sprzętu do pracy, dokładnego i umiejętnego wykorzystania go do realizacji konkretnych zadań. Dzięki temu Twój pracownik będzie działał sprawniej, szybciej i efektywniej, a przede wszystkim bezpieczniej, gdyż na prawidłowe zabezpieczenie sprzętu przed, w trakcie i po pracy kładziemy podczas naszych szkoleń UDT szczególny nacisk.

Jak organizujemy nasze szkolenia
Formularze zgłoszeniowe i niezbędne informacje znajdują się na naszej tronie internetowej http://maszynyjamar.pl/szkolenia-udt, szczegóły wyjaśniamy telefoniczne lub osobiście. Osiągamy świetne wyniki dydaktyczne. Twoi pracownicy będą zadowoleni z naszego szkolenia, a Ty – ze swoich pracowników.

Polecamy
Ishiki
Ishikial. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
www.ishiki.pl

Więcej informacji
1272 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39