POLECAMY
Regionalny konkurs "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości" rozstrzygnięty. Trzech uczniów z V Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku weźmie udział w finale ogólnopolskim.
W województwie podlaskim najlepszą drużynę tworzą: Aleksandra Szulc, Aneta Zambrzycka i Artur Kononiuk z V LO w Białymstoku. Zespół 8 kwietnia pojedzie do Warszawy, gdzie podczas ogólnopolskiego finału zmierzy się z najlepszymi drużynami z innych województw. Najważniejsze cele konkursu to zainteresowanie młodzieży szkolnej przedsiębiorczością, a także pobudzanie młodych ludzi do aktywnego działania i kreatywności. W finale regionalnym zmagało się 10 uczniowskich drużyn z województwa podlaskiego. Uczniowie wykorzystując wiedzę z zakresu ekonomii, zarządzania i marketingu musieli wypracować rozwiązanie problemu dotyczącego działalności gospodarczej małych i średnich przedsiębiorstw. Organizatorem konkursu jest Podlaskie Studenckie Forum Business Centre Club. Zobacz także: Regionalny finał konkursu z przedsiębiorczości
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Kultura i Rozrywka 2026.06.26 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji