POLECAMY
Afimico Pululu po odejściu z Jagiellonii miał przenieść się do zagranicznego klubu, a tymczasem wiele wskazuje na to, że napastnik pozostanie w naszym kraju. Najprawdopodobniej "Afi" podpisze kontrakt z Widzewem.
O Pululu biły się m.in. takie kluby, jak Wieczysta Kraków, Cercle Brugge, Lokomotiw Moskwa czy Górnik Zabrze, ale walkę o byłego już gwiazdora Jagiellonii wygrał Widzew. Przynajmniej tak twierdzą dziennikarze Łódzkiego Sportu, którzy uważają, że transfer ten jest już na ostatniej prostej, a - by wszystko zostało formalnie dopięte - Pululu musi już tylko w Widzewie przejść testy medyczne. Przypomnijmy, że "Afi" przez blisko trzy lata gry w Dumie Podlasia założył koszulkę z "Jotką" na piersi 134 razy i strzelił 56 goli, a także zanotował 17 asyst.
Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji