POLECAMY
Pijana 44-latka, mając 2,3 promila alkoholu w organizmie, opiekowała się swoją 3-letnią córką. Kobieta sama zadzwoniła do białostockich policjantów i poinformowała, że nie jest w stanie zajmować się dzieckiem.
W czwartek (15.01) w nocy do dyżurnego białostockiej policji zadzwoniła kobieta, mówiąc, że jest pijana i nie jest w stanie opiekować się swoją 3-letnia córką. Do miejsca jej zamieszkania zostali skierowani policjanci. Tam mundurowym drzwi otworzyła mocno nietrzeźwa 44-latka. Potwierdziło się także, że w takim stanie zajmowała się swoim dzieckiem. Badanie alkomatem wykazało, że matka miała 2,3 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście 3-letniej dziewczynce nic się nie stało. Dziecko całe i zdrowe zostało odwiezione do placówki opiekuńczej. Natomiast pijana kobieta noc spędziła w izbie wytrzeźwień. O jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji